O festiwalu

Lovembal to pierwszy balfolkowy festiwal w Poznaniu! To trzy dni spotkań z tańcem i muzyką czerpiącą z tradycji różnych regionów zachodnioeuropejskich. To wyjątkowy wieczór, podczas którego uczestnicy będą mogli zanurzyć się w świecie wirującym wokół tańca i muzyki, w przyjaznej atmosferze spotkać przyjaciół i zawrzeć nowe znajomości, nauczyć się czegoś, także o sobie.

Bliskość dnia św. Walentego zainspirowała nazwę wydarzenia – zakochani jesteśmy w nastrojowej muzyce akordeonów i strun, przepełnia nas miłość do tańca i z radością chcemy się nią podzielić. A może przypadkiem właśnie w tańcu, na parkiecie spotkacie miłość swojego życia? Historia zna takie przypadki 😉

Doskonali muzycy z pewnością sprawią, że pokochacie (jeszcze bardziej) tańce balfolkowe. Warsztaty pozwolą na zgłębienie tajników tanecznej alchemii. Zapraszamy serdecznie na Lovembal!

Program

Map

Wykonawcy

+
Monsieur Fruits

Monsieur Fruits

Głos i gitara – hipnotyzujące i radosne

(więcej…)

+
Balonique

Balonique

Kreatywność i różnorodne inspiracje

(więcej…)

+
No&Mi

No&Mi

Akordeonowa subtelność

(więcej…)

+
BA.FNU

BA.FNU

Ultranowocześni i wierni tradycji

(więcej…)

Bilety

Piątek 17.02.2017

Wstęp WYŁĄCZNIE dla posiadaczy biletów na potańcówkę w sobotę, 18.02.2017

Sobota 18.02.2017

Przedsprzedaż internetowa (do 15.02. lub osiągnięcia limitu miejsc) – 55,00 zł
w dniu imprezy (18.02) – 65,00 zł – ilość miejsc bardzo ograniczona!

Sponsorzy

RedBooks – mecenas główny

RedBooks – mecenas główny

RedBooks.pl to firma wysyłkowa kontynuująca działalność istniejącej od 2005 do 2014 roku księgarni tadzimir.pl (również w tej domenie). Oferuje książki z szerokiego zakresu tematycznego: beletrystykę, poradniki, literaturę faktu i inne. Tradycyjnie przykłada wagę, by znacząca część oferty księgarskiej dotyczyła tematyki szeroko rozumianego zdrowia i samorozwoju. Stopniowo poszerza asortyment o inne artykuły powiązane tematycznie z ofertą książkową, m.in.: płyty audio, gry, suplementy diety.

 

Mecenas festiwalu

Mecenas festiwalu

Fundacja Kultury Irlandzkiej powstała w 2003 roku w Poznaniu, jej założeniem Fundacji jest wszechstronne promowanie kultury irlandzkiej w Polsce. Popularyzowanie kultury irlandzkiej realizowane jest zarówno poprzez imprezy masowe jak i wspieranie indywidualnych projektów. Fundacja utrzymuje stałą współpracę z wieloma instytucjami w kraju jak i zagranicą, których pola działania są zbieżne z celami zawartymi w statucie.

http://www.fki.home.pl

Patronat medialny

TVP3